Aktualności

 • Raport MŚP 2017

  Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym małych i średnich przedsiębiorstw w 2017 r.

 • Uniwersytet Szczeciński
  z BZWBK

  16 maja podczas uroczystego spotkania w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego, rektor uczelni, prof. dr hab. Edward Włodarczyk oraz Tomasz Mielniczuk, dyrektor Departamentu Santander Universidades, podpisali umowę o współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a Bankiem Zachodnim WBK S.A.

 • ZUS z... US

  IMG_4208Uniwersytet Szczeciński sformalizował współpracę ze szczecińskim oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Porozumienie dotyczy partnerskiej współpracy w zakresie działalności naukowej i badawczej, prowadzenia wspólnych projektów oraz działalności dydaktycznej i naukowej.

 • Nauka dla regionu

  C5D_752218 maja 2017 roku, w ramach „Święta Uniwersytetu Szczecińskiego”, zorganizowano konferencję pn. „Nauka dla Regionu”. Do udziału w dyskusji zaproszono środowisko akademickie oraz przedstawicieli otoczenia gospodarczego, samorządu terytorialnego i administracji państwowej.

 • Raport MŚP 2016

  Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym małych i średnich przedsiębiorstw w 2016 r.

 • Współpraca z Wydziałem Humanistycznym US

  DSC_0385Zapraszamy do zapoznania się z listą instytucji, firm i jednostek współpracujących z Wydziałem Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

 • Podpisanie umowy z Interoceanmetal Joint Organization

  C5D_852529 czerwca w rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego, rektor uczelni prof. dr hab. Edward Włodarczyk oraz dr hab. Tomasz Abramowski, dyrektor generalny firmy Interoceanmetal Joint Organization, podpisali umowę o współpracy, której celem jest partnerstwo obu instytucji oraz współpraca na styku nauki, badań i promocji wiedzy o środowisku morskim.

 • Współpraca US i Kuratorium Oświaty

  C5D_4397Uniwersytet Szczeciński sformalizował współpracę z Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Porozumienie dotyczące partnerstwa w zakresie współpracy w podejmowaniu różnorodnych działań na rzecz podnoszenia jakości kształcenia w szkołach województwa zachodniopomorskiego, zostało podpisane w środę, 25 stycznia 2017 r.