FA_SANTANDER_UNIVERSIDADES_CV_POS_RGB

 

Wsparcie edukacji w czasach pandemii

Pandemia ograniczyła znacznie możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, stażach itd. Aby wesprzeć młodych ludzi w tym trudnym czasie Grupa Santander przemodelowała i zintensyfikowała wsparcie jakie oferuje od lat środowisku akademickiemu.
Tylko w 2020 przekazaliśmy:

1_daneliczbowe

Stypendia Santander

W 2021 roku Stypendia Santander oferują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami z zagranicy oraz najlepszymi polskimi uczelniami. Wśród propozycji znajdą się m.in:

 • języki obce – kursy online prowadzone przez British Council oraz anglojęzyczne programy dotyczące m.in. poszukiwania pracy na globalnym rynku.
 • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, BigDate, automatyzacji, marketingu internetowego, wykorzystania narzędzi cyfrowych w codziennej pracy itd. Organizowane one będą m.in. z.Massachusetts Institute of Technology czy Ironhack.
 • umiejętności miękkie – znajdziemy też projekty realizowane m.in. z London School of Economy czy Esade dotyczące pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, negocjacji, inteligencji emocjonalnej.
 • przedsiębiorczość –szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej oraz spotkania z przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i biznesowych case studies.

 

Globalna platforma stypendialna

Nabór na wszystkie projekty finansowane przez Grupę Santander publikowane są na platformie santander-grants.com. Daje ona możliwość aplikowania na wybrane projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale także te organizowane przez Santandera z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Południowej.

 

Zarejestruj się na santander-grants.com

2_zdjęcie

 

Współpraca z ponad 50 uczelniami w Polsce

Wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, takich jak:

 • Szkolenie z marketingu internetowego dla studentów,
 • Wsparcie wydarzeń kół naukowych i organizacji studenckich,
 • Stypendia szkoleniowe z umiejętności miękkich dla studentów „Innowacyjni 2018”,
 • Stypendia projektowe „Laboratorium Kreatywnego Myślenia”,
 • Organizacja projekcji premiery serialu „Wiedźmin” dla społeczności akademickiej,
 • Akademia eSailing Santander Universidades – cykl wykładów, prelekcji i warsztatu na temat eSportu i eSailingu;
 • Program motywacyjny Santander Universidades “Studenciaki” – program przeznaczony dla uczestników projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY”.

 

Placówki Santander Universidades, które współpracują z organizacjami studenckimi i biorą czynny udział w życiu uczelni. Dodatkowo oferują:

o   Strefę chilloutu – jeśli chcesz zrelaksować się w przerwie między zajęciami, wpadnij i zagraj na konsoli ze znajomymi!
o   Salkę spotkań – jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zorganizować spotkanie członków organizacji studenckiej lub po prostu pouczyć się w ciszy z kolegami!
o   Wsparcie w organizacji eventów, szkoleń i warsztatów – Masz pomysł na fajne wydarzenie? Porozmawiajmy jak możemy pomóc
o   Nowoczesne usługi bankowe – pokażemy Ci, czym jest nowoczesne bankowanie i jak bezpiecznie z niego korzystać.

Sprawdź, gdzie jesteśmy

3_zdjęcie

 

 

#DzielimySięWiedzą

Ważnym elementem działalności edukacyjnej jest też dzielenie się wiedzą. Eksperci Santander Bank Polska biorą udział w wielu szkoleniach i warsztatach odbywających się we współpracy z uczelniami.

Podobnie jak w poprzednim roku, w 2021 odbędzie się także flagowy projekt – Akademia Santander Universidades. W 2020 roku ponad 800 osób wzięło udział w cyklu webinarów z najwyższą kadrą zarządzającą bankiem.

Więcej informacji o programie Santander Universidades

http://www.santanderuniversidades.pl
https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

 

Zapraszam do kontaktu

 

Marek Kozłowski

Menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades

Marek.Kozlowski@santander.pl

693 215 026