Aktualności

16 maja JM Rektor US, prof. dr hab. Edward Włodarczyk oraz Tomasz Mielniczuk, dyrektor Departamentu Santander Universidades, podpisali umowę o współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a Bankiem Zachodnim WBK S.A.
Czytaj więcej…

Oferta

Zapoznaj się z ofertą BZWBK

 • O Santander Universidades

  W 1996 r. Emilio Botín, przewodniczący Banco Santander, zdecydował, że bank jako instytucja zaufania społecznego powinien być nie tylko konkurencyjny oraz skuteczny biznesowo, ale również powinien stanowić wsparcie dla społeczności lokalnych. Wierząc, że uczelnie wyższe są kluczowym czynnikiem rozwoju i postępu podjęto decyzję, że celem Banco Santander będzie opracowanie programu wspierającego świat akademicki.

 • Praktyki

  Rekrutację na praktyki w Banku Zachodni WBK prowadzimy przez cały rok. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Santander już od samego początku oferujemy możliwość szybkiego rozwoju oraz staramy się zapewnić zatrudnienie po ukończeniu stażu. Mamy do zaoferowania ponad 210 miejsc na płatne praktyki dla studentów w całym kraju.

 • O Santander Universidades
  w Polsce

  Wspólny cel, który zrzeszył już kilkadziesiąt uczelni!
  Od momentu uruchomienia Santander Universidades w Polsce minęło 6 lat. W ciągu tego czasu udało się nam rozpocząć współpracę z 65 uczelniami wyższymi z największych ośrodków akademickich w kraju. Przynależność do Santander Universidades jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.