pexels-photo-267885
pexels-photo-203237
pen-writing-notes-studying

Rekrutację na praktyki w Banku Zachodni WBK prowadzimy przez cały rok. Dzięki silnej marce i wsparciu grupy Santander już od samego początku oferujemy możliwość szybkiego rozwoju oraz staramy się zapewnić zatrudnienie po ukończeniu stażu. Mamy do zaoferowania ponad 210 miejsc na płatne praktyki dla studentów w całym kraju.

Dzięki temu, to Ty możesz wybrać najbardziej dogodny dla Ciebie czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego. Dowiedz się więcej:
https://karierabankiera.pl/

Informacje dedykowane dla Uczelni które maja podpisaną umowę o Smartcard.

Smartcard, to Elektroniczna Legitymacja Studenta lub Legitymacja Doktoranta z funkcją płatniczą, oferowana studentom i doktorantom szkół wyższych należącym do Santander Universidades zarządzanego w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

Od teraz swoją legitymacją będziesz mógł płacić na terenie Polski (w punktach obsługujących transakcje EMV, tj. akceptujących karty z chipem, bez paska magnetycznego),

w tym także płacić zbliżeniowo i wypłacać w bankomatach.

W ramach oferty możesz mieć:

· 0 zł miesięcznie za prowadzenie Konta Jakie Chcę,

· 0 zł za wypłaty w bankomatach BZ WBK oraz PKO BP,

· 0 zł za wpłaty we wpłatomatach BZ WBK

Wygoda

• Płatności zbliżeniowe „PayPass” – do 50 zł bez podania numeru PIN.

• Dokonywanie płatności kartą w sklepach, punktach usługowych oraz płatności w Internecie. Dowiedz się więcej na https://www.bzwbk.pl/santanderuniversidades-pl/smartcard.html

Zachęcamy do składania aplikacji

Może to właśnie na Ciebie czekamy!