W dniu 13 i 14 marca 2018r. odbyła się siódma edycja Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego. 13 marca Giełda Pracy odbyła się na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, natomiast następnego dnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Studenci i absolwenci Uniwersytetu Szczecińskiego spotkali się z przedstawicielami ok 50 firm i instytucji.

Praz pierwszy zorganizowano wydarzenie towarzyszące Giełdom Pracy „Kariera w mojej firmie”, podczas którego przedstawiciele firm mogli opowiedzieć o pracy w swojej organizacji podczas 10 minutowych wystąpień.