Lista proponowanych usług/badań dla przedsiębiorstw:

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, służb finansowo – księgowych, controllerów, naukowców oraz studentów, uruchomiono Laboratorium Rachunkowości i Controllingu „RachLab”.

Laboratorium zostało wyposażone w nowoczesną infrastrukturę informatyczną wspartą specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym prowadzenie:
• ksiąg rachunkowych,
• ewidencji podatkowych,
• rozliczeń kadrowo – płacowych oraz z ZUS,
• modułów wsparcia magazynu, sprzedaży, produkcji etc.
Użytkownicy laboratorium mają możliwość pracy m. in. na następujących programach: Comarch Optima, Insert, Open ERP, Płatnik. RachLab jest więc zarówno miejscem, w którym można uzyskać praktyczne umiejętności w zakresie komputerowego prowadzenia systemu rachunkowości, jak również platformą do dyskusji i wymiany poglądów na temat teoretycznych i aplikacyjnych aspektów o charakterze bilansowym i podatkowym.

US JPG AS (9)

Laboratorium Rachunkowości i Controllingu (RachLab)

dr Urszula Chrąchol
dr Kamila Peszko